Mata Biobójcza Sticky 90Cm X 45Cm Niebieska, Antybakteryjna promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:CBS Medical
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

Mata biobójcza STICKY to wysokowydajna, wielowarstwowa i samoprzylepna mata o aktywnym działaniu przeciwko bakteriom, wirusom i innym patogenom. Dzięki swoim właściwościom stanowi skuteczne zabezpieczenie przed wprowadzaniem do pomieszczeń zróżnicowanego typu widocznych i niewidocznych skażeń.

Mata stworzona jest w technoligii BIOMASTER, wykorzystującej aktywne jony srebra do niszczenia patogenów. Biomaster został przetestowany zgodnie z ISO 22196: 2011 w stosunku do modnych organizmów, takich jak: Campylobacter, E.coli, Listeria, MRSA, Pseudomonas, Salmonella.

Na podstawie przeprowadzonych testów udowodniono, iż ogranicza wzrost tych bakterii nawet o 99,99%.Każda mata składa się z 30 warstw samoprzylepnej, numerowanej foli PE. Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mm.

Czas trwania samoprzylepnego listka zależy od warunków stosowania i przejścia. Ważność 3 lata jeśli jest poprawnie przechowywana.. Główną funkcją dekontaminacyjnych mat jest ochrona przeciwbakteryjna i przeciwpylna pomieszczeń sterylnych lub o podwyższonej wymogach czystości.

Znajdują wykorzystanie w szpitalach, laboratoriach, halach produkcyjnych itp.cechy:- wielowarstwowe samoprzylepne maty o działaniu dezynfekującym i odkażającym- zatrzymują i usuwają zanieczyszczenia z podeszw butów i kół wózków- antybakteryjny klej eliminuje bakterie, co potwierdzają testy laboratoryjne na Escherichia Coli, Staphylocous Aureus- tworzą efektywną barierę zapobiegającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających szczególnej higienyKażda mata składa się z 30 wartw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mmSposób wykorzystania:Matę przykleja się bezpośrednio do podłogi - bez konieczności montażu do ramy.

Klej na powierzchni maty gromadzi środek niszczący drobnoustroje - BIOMASTER. Spełnia wymogi: ISO 22196:2011, IMSL(Industrial Microbiological Services LTD) oraz Włoskiego Ministerstwa Zdrowia.Więcej danych o środkach dezynfekcyjnych i higienicznychWalka z Koronawirusem.

Czy Biomaster może pomóc? Przeczytaj na stronie producenta.