Cbs medical Mata dekontaminacyjna, samoprzylepna 45cm x 90cm niebieski promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:CBS Medical
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

kolor - maty dezynfekcyjne: niebieski, Mata dekontaminacyjna nie zezwalająca na rozprzestrzenianie się mikrobów. Patogeny, takie jak bakterie, wirusy i grzyby wraz z innymi zabrudzeniami z podeszw butów i kół wózków zatrzymywane są na macie i nie przedostają się dalej do chronionego pomieszczenia.

Stanowią one barierę zapobiegającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających utrzymania wysokiej higieny.Każda mata składa się z 30 warstw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.

Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mm. Czas trwania samoprzylepnego listka zależy od warunków użytkowania i przejścia. Ważność 3 lata jeśli jest poprawnie przechowywana.. Samoprzylepna mata dekontaminacyjna do szpitali, dla przemysłu elektrotechnicznego, spożywczego i chemicznego.właściwości:- wielowarstwowa mata blokująca rozprzestrzenianie się patogenów- zatrzymuje i likwiduje zabrudzenia z podeszw butów i kół wózków- tworzą sprawną barierę uniemożliwiającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających szczególnej higienyKażda mata składa się z 30 wartw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mmSposób zastosowania:Matę przykleja się bezpośrednio do podłogi - bez konieczności montażu do ramy.

Klej na powierzchni maty przechwytuje i zatrzymuje drobnoustroje. Spełnia oczekiwania: ISO 22196:2011, IMSL(Industrial Microbiological Services LTD) oraz Włoskiego Ministerstwa Zdrowia.sprawdź pozostałe maty STICKY MATS w ofercie sklepu.Więcej danych o środkach dezynfekcyjnych i higienicznych