Mata Dekontaminacyjna, Samoprzylepna 60Cm X 115Cm Zielony promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:CBS Medical
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

kolor - maty dezynfekcyjne: zielony, Mata dekontaminacyjna hamująca rozprzestrzenianie się mikrobów. Patogeny, takie jak bakterie, wirusy i grzyby wraz z innymi zabrudzeniami z podeszw butów i kół wózków zatrzymywane są na macie i nie przedostają się dalej do bronionego wnętrza.

Stanowią one barierę antybakteryjną zapobiegającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających utrzymania wysokiej higieny.Każda mata składa się z 30 warstw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.

Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mm. Czas trwania samoprzylepnego listka zależy od warunków stosowania i przejścia. Ważność 3 lata jeśli jest poprawnie przechowywana.. Samoprzylepna mata dekontaminacyjna do szpitali, dla przemysłu elektrotechnicznego, spożywczego i chemicznego.parametry:- wielowarstwowa mata blokująca rozprzestrzenianie się mikrobów- zatrzymuje i likwiduje zabrudzenia z podeszw butów i kół wózków- tworzą wydajną barierę zapobiegającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających szczególnej higienyKażda mata składa się z 30 wartw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mmSposób wykorzystania:Matę przykleja się bezpośrednio do podłogi - bez konieczności konstrukcji do ramy.

Klej na powierzchni maty przechwytuje i zatrzymuje drobnoustroje. Spełnia kryteria: ISO 22196:2011, IMSL(Industrial Microbiological Services LTD) oraz Włoskiego Ministerstwa Zdrowia.przejrzyj pozostałe maty STICKY MATS w ofercie sklepu.Więcej informacji o środkach dezynfekcyjnych i higienicznych