Mata dekontaminacyjna, samoprzylepna 60cm x 90cm zielony marki Cbs medical promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:CBS Medical
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

kolor - maty dezynfekcyjne: zielony, Mata dekontaminacyjna uniemożliwia rozprzestrzenianie się mikrobów i innych zanieczyszczeń. Patogeny, takie jak bakterie, wirusy i grzyby wraz z innymi zabrudzeniami z podeszw butów i kół wózków zatrzymywane są na macie i nie przedostają się dalej do bronionego pomieszczenia.

Stanowią one barierę uniemożliwiającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających utrzymania wysokiej higieny.Każda mata składa się z 30 warstw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.

Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mm. Czas trwania samoprzylepnego listka zależy od warunków stosowania i przejścia. Ważność 3 lata jeśli jest poprawnie przechowywana.. Samoprzylepna mata dekontaminacyjna do szpitali, dla przemysłu elektrotechnicznego, spożywczego i chemicznego.atrybuty:- wielowarstwowa mata blokująca rozprzestrzenianie się mikrobów- zatrzymuje i likwiduje zabrudzenia z podeszw butów i kół wózków- tworzą efektywną barierę zapobiegającą wzrost i rozmnażanie się drobnoustrojów w pomieszczeniach wymagających szczególnej higienyKażda mata składa się z 30 wartw samoprzylepnej, numerowanej foli PE.Mata ( 30 warstw) ma grubość zaledwie 1,5 mmSposób użycia:Matę przykleja się bezpośrednio do podłogi - bez konieczności konstrukcji do ramy.

Klej na powierzchni maty przechwytuje i zatrzymuje drobnoustroje. Spełnia kryteria: ISO 22196:2011, IMSL(Industrial Microbiological Services LTD), a także Włoskiego Ministerstwa Zdrowia.zobacz pozostałe maty STICKY MATS w ofercie sklepu.Więcej danych o środkach dezynfekcyjnych i higienicznych