Titan Schodołaz osobowy elektryczne person mini (st003c), (169kg udźwigu) promocja 2024

Cena9990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:TITAN
Kategoria:Pozostałe artykuły medyczne

Opis

Elektryczne krzesło transportowe TITAN Person Minizastosowanie: - dla szpitali,
- pogotowia ratunkowego,
- transportu medycznego,
- straży pożarnej,
- rodzin transportujących chorego po schodach.
Elektryczne krzesło transportowe gąsienicowe TITAN PERSON Mini Krzesła transportowe z gąsienicami są już dziś powszechnie użytkowane na rynku. Idealnie sprawdzają się jako urządzenia transportujące osoby niepełnosprawne. Mają więc swoje użycie w transporcie medycznym. Pozostają na wyposażeniu służb ratunkowych czy straży pożarnej. Mogą w każdej chwili zostać użyte do ratowania życia i zdrowia pacjentów, którzy nie potrafią samodzielnie opuścić swojego domu, ze względu na trudności w poruszaniu się.
Jak działają schodołazy krzesełkowe gąsienicowe? Schodołazy krzesełkowe z gąsienicami poruszają się za pośrednictwem napędu elektrycznego. Mają skuteczną baterię, która jest ładowana z gniazdka elektrycznego. Po jej pełnym naładowaniu pojazd może pokonać choćby 2500 stopni. To niezwykle dobry wynik, co oznacza, że nie jest niezbędne codzienne ładowanie pojazdu dla komfortu jego wykorzystywania. Schodołazy zostały wyposażone w niezwykle produktywny system gąsienic. Dzięki temu mogą pokonywać wszystkie rodzaje schodów. Gąsienice nie należą do awaryjnych rozwiązań, a za to bardzo uniwersalnych. Ich prowadzenie przez operatora jest niewymagające. Niezbędne jest tylko bieżące sterowanie pojazdem i obsługa przyciskami w zależności od oczekiwanego toru jazdy.
Transporter schodowy z gąsienicami – atuty Transporter schodowy z gąsienicami został szczególnie estetycznie wytworzony. Jego budowa jest opracowana z precyzyjnością do każdego szczegółu. Są to przecież urządzenia posiadające za zadanie ratowanie ludzi, dlatego najważniejsze jest pełne bezpieczeństwo ich używania. Schodołazy należą do lekkich, ponieważ ich budowa tworzona została z wytrzymałego stopu aluminium. Przy wadze zaledwie 35 kg są w stanie udźwignąć osobę ważącą choćby do 169 kg. Titan Person Mini to urządzenia składane. Wykonuje się to ekspresowo i łatwo. Ze względu na nieduży rozmiar, zmieszczą się w bagażniku czy samochodowym schowku. Najważniejsza jest ich natychmiastowa przystępność, ponieważ przydają się przede wszystkim służbom ratunkowym i medycznym.
artykuł jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją stosowania albo etykietą.