Etui Spigen do AirPods Pro 2, case cover pokrowiec promocja 2024

jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:Spigen
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Spigen Ultra Hybrid do Apple AirPods Pro 2 / 1 Wersja kolorystyczna: Crystal Clear (transparentna / przejrzysty bumper) Materiał: poliwęglan, termopoliuretan Budowa: hybrydowa, smukła, lekka Wykończenie: klarowne z dobraną obwódką Wycięcia: na port ładowania, diodę LED, głośnik, otwór na smyczkę Karabińczyk: zezwalający na zawieszenie etui w pożądanym miejscu Inne: kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi Kod producenta: ACS05481 Kod produktu: 8809811868999 Etui pasuje jednocześnie do modeli AirPods Pro i AirPods Pro 2, ale wycięcia w obudowie są asygnowane do modelu AirPods Pro 2.

Hybrydowe etui PC + TPU innowacyjne etui Ultra Hybrid producenta Spigen wyprodukowane z wysokiej jakości poliwęglanu i amortyzującego wstrząsy termopoliuretanu. Na obwodzie pokrowca wkomponowany został stylowy bumper w odcieniu odpowiadającym danej wersji kolorystycznej futerału.

krystaliczna ochrona Hybrydowy futerał o amortyzujących właściwościach ze wzmocnionym bumperem produktywnie chroni urządzenie przed zabrudzeniem, zarysowaniami i wstrząsami w rutynowym użytkowaniu. Przezroczysty design przedstawia fabryczny wygląd Twojego urządzenia.

Smukłe i lekkie bardzo lekkie etui, które precyzyjnie komponuje się z obudową słuchawek, nadzwyczajnie leżąc w rąk. To doskonały pokrowiec będący dodatkową osłoną ochronną dla Twojego urządzenia. Pełna funkcjonalność wygodne wycięcie na port ładowania, a także na diodę LED, głośnik i otwór na smyczkę.

Użyte do produkcji materiały zachowują kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym. Proste w konstrukcji i demontażu, zezwala na komfortowe założenie jak i zdjęcie pokrowca. Wystarczy lekko wypchnąć urządzenie z pokrowca za pomocą kabla ładującego i gotowe.

Karabińczyk w komplecie W zestawie dołączono praktyczny karabińczyk, dzięki któremu zaczepisz etui przy plecaku, torbie czy spodniach, gwarantując mu dopełniającą ochronę.