Etui tough armor apple airpods pro czarny marki Spigen promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Etui tough armor apple airpods pro czarny marki Spigen oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Etui na słuchawki SPIGEN Tough Armor Czarny
59.99
Media Expert
Etui na słuchawki SPIGEN Tough Armor Czarny
59.99
Avans.pl
Etui na słuchawki SPIGEN Tough Armor Czarny
59.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:SPIGEN
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Etui Spigen Tough Armor Apple AirPods Pro Materiał wysokiej jakości Silikonowe etui od marki Spigen z linii Tough Armor o trwałej i usztywnionej budowie, stworzone w industrialnym stylu z wysokiej jakości miękkiego termoplastycznego poliuretanu, gwarantujące mocną ochronę i prawidłowy chwyt w powszednim użytkowaniu.

Kolor producenta: Black umocniony design Wyjątkowo lekkiemocne etui, które zapewnia idealną ochronę przed zarysowaniami, a także uderzeniami. Dzięki swej solidnej budowie ze wzmocnieniami na smukłym obwodzie dodatkowo absorbuje wstrząsy.

znakomicie dobrane To nad wyraz wytrzymałe, korzystnie dobrane i lekkie etui, które zostało dopracowane industrialnymi akcentami na obwodzie pokrowca, nadając postępowego stylu. Jego matowe wykończenie minimalizuje pozostawianie odcisków palców na futerale.

W pełni użyteczne Cover zagwarantuje swobodny dostęp do portu Lightning, diody LED, jak i przycisku parowania. Dzięki swej budowie i zastosowanym tworzywom jest kompatybilny z ładowarkami bezprzewodowymi.

Karabińczyk w pakiecie W opakowaniu znajduje się {pomocn|przydatn)y karabińczyk, umożliwiający zawieszenie pokrowca w dowolnym miejscu, np. Na pasku spodni, plecaka czy torebki, pozwalając na zabezpieczenie słuchawek przed przypadkowym zgubieniem.