Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro, 787930-2120 promocja 2021

Cena2199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:BOSE
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

fachowe brzmienie w każdych warunkach. Uzyskaj najwyższą jakość dźwięku, korzystając z wielopozycyjnego systemu PA Bose S1 Pro. System S1 Pro opracowany z myślą o muzykach, DJ-ach i wykorzystaniach nagłośnieniowych to uniwersalny monitor odsłuchowy PA ze wzmacniaczem i łącznością Bluetooth®, który stanie na wysokości zadania w każdym miejscu.Korzyści: Jego lekka i wytrzymała obudowa z zastosowanym uchwytem usprawnia przenoszenie i transport.

Akumulator litowo-jonowy pozwoli na pracę urządzenia poprzez dużo godzin. 3-kanałowy mikser z regulacją głośności i wskaźnikami sygnału. W pełni ergonomiczne kanały 1 i 2, wejścia combo-XLR, procesor ToneMatch, regulacja tonów i pogłosu.

Przesyłanie strumieniowe przez Bluetooth lub z wykorzystaniem wejścia 3.5mm na kanale 3. Wyjście liniowe umożliwiające rozbudowę o inne systemy. Wbudowane czujniki i możliwości ustawienia systemu w zróżnicowanych pozycjach słuszny dźwięk w niemal każdej konfiguracji — na podłodze, na stole, a choćby na statywie głośnikowym.

automatyczny korektor zagwarantuje najkorzystniejsze realne brzmienie....