Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do Airpods 1/2 (przezroczysty/czarny) (3666339088132) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do Airpods 1/2 (przezroczysty/czarny) (3666339088132) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do Airpods 1/2 Przezroczysty/Czarny
77.90
OleOle!
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do Airpods 1/2 Przezroczysty/Czarny
79.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Karl Lagerfeld - Glitter Karl&Choupette Collection

lubiane i stylowe etui Karl Lagerfeld z serii Glitter Karl&Choupette na komplet słuchawkowy AirPods 1 i 2 genaracji.

lubiane etui chroni stację dokującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods przed uszkodzeniem powierzchni i możliwą utratą. Najwyższej jakości pokrywa nieprzeciętnie nadaje się do oryginalnej pokrywy Apple AirPods. Etui zostało wzbogacone o niezwykle praktyczny pierścień, który pozwala na przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.

genialnie wyeksponuje unikatowy design Twoich słuchawek AirPods - etui zostało udekorowane podobiznami ekscentrycznego projektanta oraz jego ukochanej pupilki - kotki Choupette. Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną warstwą TPU, przez co staje się wytrzymała na ścieranie. Dzięki zatopionemu mieniącemu się brokatowi wyróżnisz się w tłumie i przyciągniesz uwagę. Wyjątkowe etui jest wszystkim, czego żeby prezentować się modnie i stylowo.

towar produkowany na licencji Karl Lagerfeld