Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do AirPods 1/2 (przezroczysty) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do AirPods 1/2 (przezroczysty) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do AirPods 1/2 Przezroczysty
77.90
OleOle!
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do AirPods 1/2 Przezroczysty
79.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Karl Lagerfeld - Glitter Karl&Choupette Collection

lubiane i stylowe etui Karl Lagerfeld z kolekcji Glitter Karl&Choupette na komplet słuchawkowy AirPods 1 i 2 genaracji.

lubiane etui broni stację dokującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods przed uszkodzeniem powierzchni i osiągalną utratą. Najwyższej jakości obudowa wyśmienicie nadaje się do oryginalnej obudowy Apple AirPods. Etui zostało wzbogacone o wyjątkowo użyteczny pierścień, który zezwala na przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.

genialnie zaakcentuje nieszablonowy design Twoich słuchawek AirPods - etui zostało zdobione podobiznami ekscentrycznego projektanta, a także jego ukochanej pupilki - kotki Choupette. Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną powłoką TPU, poprzez co staje się wytrzymała na ścieranie. Dzięki zatopionemu mieniącemu się brokatowi wyróżnisz się w tłumie i przyciągniesz uwagę. Nieszablonowe etui jest wszystkim, czego aby prezentować się modnie i stylowo.

artykuł wytworzony na licencji Karl Lagerfeld