glitter karl&choupette do airpods 3 (przezroczysty) marki Karl lagerfeld promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem glitter karl&choupette do airpods 3 (przezroczysty) marki Karl lagerfeld oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do AirPods 3 Przezroczysty
77.90
OleOle!
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do AirPods 3 Przezroczysty
79.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Karl Lagerfeld - Glitter Karl&Choupette Collection

modne i stylowe etui Karl Lagerfeld z linii Glitter Karl&Choupette na zestaw słuchawkowy AirPods 3 genaracji.

popularne etui broni stację dokującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods przed uszkodzeniem powierzchni i osiągalną utratą. Najwyższej jakości pokrywa znakomicie pasuje do oryginalnej pokrywy Apple AirPods. Etui zostało wzbogacone o bardzo ergonomiczny pierścień, który umożliwia przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.

perfekcyjnie zaakcentuje nieszablonowy design Twoich słuchawek AirPods - etui zostało zdobione podobiznami ekscentrycznego projektanta i jego ukochanej pupilki - kotki Choupette. Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną warstwą TPU, poprzez co staje się niepodatna na ścieranie. Dzięki zatopionemu mieniącemu się brokatowi wyróżnisz się w tłumie i przyciągniesz uwagę. Wyjątkowe etui jest wszystkim, czego żeby prezentować się modnie i stylowo.

produkt wytwarzany na licencji Karl Lagerfeld