Karl lagerfeld glitter karl&choupette do airpods pro (przezroczysty/czarny) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl lagerfeld glitter karl&choupette do airpods pro (przezroczysty/czarny) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do Airpods Pro Przezroczysty/Czarny
99.99
RTV EURO AGD
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette do Airpods Pro Przezroczysty/Czarny
99.99
OleOle!

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Karl Lagerfeld - Glitter Karl&Choupette Collection

lubiane i stylowe etui Karl Lagerfeld z linii Glitter Karl&Choupette na zestaw słuchawkowy AirPods Pro 1 genaracji.

modne etui chroni stację dokującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods przed uszkodzeniem powierzchni i osiągalną utratą. Najwyższej jakości obudowa świetnie nadaje się do oryginalnej pokrywy Apple AirPods. Etui zostało wzbogacone o wyjątkowo poręczny pierścień, który pozwala na przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.

nadzwyczajnie podkreśli unikatowy design Twoich słuchawek AirPods - etui zostało ozdobione podobiznami ekscentrycznego projektanta, a także jego ukochanej pupilki - kotki Choupette. Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną powłoką TPU, przez co staje się oporna na ścieranie. Dzięki zatopionemu mieniącemu się brokatowi wyróżnisz się w tłumie i przyciągniesz uwagę. Wyjątkowe etui jest wszystkim, czego by prezentować się modnie i stylowo.

towar wytwarzany na licencji Karl Lagerfeld