Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette KLAP2HNKCTGT do AirPods Pro 2 (3666339099336) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette KLAP2HNKCTGT do AirPods Pro 2 (3666339099336) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 78.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette KLAP2HNKCTGT do AirPods Pro 2
78.90
OleOle!
Karl Lagerfeld Glitter Karl&Choupette KLAP2HNKCTGT do AirPods Pro 2
109.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Karl Lagerfeld - Glitter Karl&Choupette Collection

popularne i stylowe etui Karl Lagerfeld z kolekcji Glitter Karl&Choupette na komplet słuchawkowy AirPods Pro 2 genaracji.

lubiane etui chroni stację dokującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods przed uszkodzeniem powierzchni i możliwą utratą. Najwyższej jakości obudowa wspaniale nadaje się do oryginalnej obudowy Apple AirPods. Etui zostało wzbogacone o niezwykle ergonomiczny pierścień, który umożliwia przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.

wyśmienicie wyróżni nieszablonowy design Twoich słuchawek AirPods Pro - etui zostało udekorowane podobiznami ekscentrycznego projektanta oraz jego ukochanej pupilki - kotki Choupette. Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną warstwą TPU, przez co staje się odporna na ścieranie. Dzięki zatopionemu mieniącemu się brokatowi wyróżnisz się w tłumie i przyciągniesz uwagę. Unikatowe etui jest wszystkim, czego aby prezentować się modnie i stylowo.

towar wytworzony na licencji Karl Lagerfeld