Karl lagerfeld ikonik choupette do airpods 1/2 (różowy) (3666339088071) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl lagerfeld ikonik choupette do airpods 1/2 (różowy) (3666339088071) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Karl Lagerfeld Ikonik Choupette do Airpods 1/2 Różowy
77.90
OleOle!
Karl Lagerfeld Ikonik Choupette do Airpods 1/2 Różowy
89.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Karl Lagerfeld Choupette Collection

modne i stylowe etui Karl Lagerfeld z kolekcji Choupette na komplet słuchawkowy AirPods 1 i 2 genaracji.

modne etui chroni stację dokującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods przed uszkodzeniem powierzchni i możliwą utratą. Najwyższej jakości pokrywa wyśmienicie nadaje się do oryginalnej obudowy Apple AirPods. Etui zostało wzbogacone o nad wyraz praktyczny pierścień, który umożliwia przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.

wyśmienicie podkreśli wyjątkowy design Twoich słuchawek AirPods - etui zostało udekorowane podobizną słynnej kotki znanego projektanta, urokliwej Choupette. Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną powłoką TPU, poprzez co staje się odporna na ścieranie. Nieszablonowe etui jest wszsytkim, czego aby prezentować się modnie i stylowo.

artykuł wykonany na licencji Karl Lagerfeld