Karl lagerfeld ikonik choupette do airpods 3 (różowy) (3666339088095) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl lagerfeld ikonik choupette do airpods 3 (różowy) (3666339088095) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 78.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Karl Lagerfeld Ikonik Choupette do AirPods 3 (różowy)
78.90
OleOle!
Karl Lagerfeld Ikonik Choupette do AirPods 3 (różowy)
89.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Karl Lagerfeld Choupette Collection

modne i stylowe etui Karl Lagerfeld z serii Choupette na komplet słuchawkowy AirPods 3 genaracji.

popularne etui chroni stację dokującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods przed zniszczeniem powierzchni i możliwą utratą. Najwyższej jakości obudowa perfekcyjnie nadaje się do oryginalnej obudowy Apple AirPods. Etui zostało wzbogacone o szczególnie ergonomiczny pierścień, który zezwala na przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.

rewelacyjnie zaakcentuje unikatowy design Twoich słuchawek AirPods - etui zostało przystrojone podobizną sławnej kotki znanego projektanta, urokliwej Choupette. Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną warstwą TPU, przez co staje się odporna na ścieranie. Wyjątkowe etui jest wszsytkim, czego aby prezentować się modnie i stylowo.

towar produkowany na licencji Karl Lagerfeld