Karl lagerfeld ikonik choupette klap2hnchtcp do airpods pro 2 (3666339099329) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl lagerfeld ikonik choupette klap2hnchtcp do airpods pro 2 (3666339099329) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Karl Lagerfeld Ikonik Choupette KLAP2HNCHTCP do AirPods Pro 2 Różowy
77.90
OleOle!
Karl Lagerfeld Ikonik Choupette KLAP2HNCHTCP do AirPods Pro 2 Różowy
89.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Karl Lagerfeld Choupette Collection

popularne i stylowe etui Karl Lagerfeld z kolekcji Choupette na pakiet słuchawkowy AirPods Pro 2 genaracji.

popularne etui broni stację dokującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods przed zniszczeniem powierzchni i możliwą utratą. Najwyższej jakości obudowa wyśmienicie pasuje do oryginalnej obudowy Apple AirPods. Etui zostało wzbogacone o bardzo użyteczny pierścień, który pozwala na przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.

doskonale wyróżni nieszablonowy design Twoich słuchawek AirPods Pro - etui zostało przystrojone podobizną sławnej kotki znanego projektanta, przeuroczej Choupette. Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną warstwą TPU, poprzez co staje się niepodatna na ścieranie. Wyjątkowe etui jest wszsytkim, czego aby prezentować się modnie i stylowo.

produkt wyprodukowany na licencji Karl Lagerfeld