Karl Lagerfeld Karl Head Glitter - Etui Airpods Pro (czarny) (3666339030261) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld Karl Head Glitter - Etui Airpods Pro (czarny) (3666339030261) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld KLAPUKHGK Glitter Karl`s Head AirPods Pro Cover (czarny)
69.99
RTV EURO AGD
Karl Lagerfeld KLAPUKHGK Glitter Karl`s Head AirPods Pro Cover (czarny)
69.99
OleOle!

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

CG Mobile Karl Lagerfeld Glitter Choupette for AirPods Pro to stylowe i wytrzymałe etui do bezprzewodowych słuchawek Apple, zaprojektowane w celu ochrony ładowarki przed zadrapaniami, wilgocią, kurzem i wgnieceniami.

szczególnie cienkie, ultralekkie i przyjemne w dotyku etui ściśle przylega do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, zachowując wszystkie jego funkcje. Zaprojektowany tak, aby pasował do etui ładującego, jest nietrudny w użyciu i ma dodatkowy klips z karabińczykiem do wygodnego transportu.

cechy i główne parametry etui: - Grubość ścianek samego etui jest niezwykle cienka - tym samym nieznacznie rozszerzając całkowity wymiar etui. - antypoślizgowa faktura zapobiega ślizganiu się akcesorium na gładkich powierzchniach i uniemożliwia jego wyślizgnięciu się z rąk.

- stanowczo wytrzymałe, broni etui ładujące ze słuchawkami przed zewnętrznymi wstrząsami i upadkami. - nietrudne do zdejmowania i czyszczenia z zabrudzeń powstałych podczas codziennego użytkowania. - Metalowy haczyk...