Karl Lagerfeld Karl Head Glitter - Etui Airpods Pro (różowy) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld Karl Head Glitter - Etui Airpods Pro (różowy) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld KLAPUKHGP Glitter Karl`s Head AirPods Pro Cover Różowy
69.99
OleOle!
Karl Lagerfeld KLAPUKHGP Glitter Karl`s Head AirPods Pro Cover Różowy
69.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

CG Mobile Karl Lagerfeld Glitter Choupette for AirPods Pro to stylowe i wytrzymałe etui do bezprzewodowych słuchawek Apple, zaprojektowane w celu ochrony ładowarki przed zadrapaniami, wilgocią, kurzem i wgnieceniami.

bardzo cienkie, ultralekkie i przyjemne w dotyku etui ściśle przylega do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, zachowując wszystkie jego funkcje. Zaprojektowany tak, by pasował do etui ładującego, jest przystępny w użyciu i posiada dodatkowy klips z karabińczykiem do wygodnego transportu.

cechy i główne właściwości etui: - Grubość ścianek samego etui jest szczególnie cienka - tym samym nieznacznie powiększając całkowity rozmiar etui. - antypoślizgowa faktura uniemożliwia ślizganiu się akcesorium na gładkich powierzchniach i zapobiega jego wyślizgnięciu się z dłoni.

- nad wyraz wytrzymałe, broni etui ładujące ze słuchawkami przed zewnętrznymi wstrząsami i upadkami. - przystępne do zdejmowania i czyszczenia z zabrudzeń powstałych w trakcie codziennego używania. - Metalowy haczyk...