Karl Lagerfeld Karl Head Glitter - Etui Airpods Pro (złoty) (3666339030353) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld Karl Head Glitter - Etui Airpods Pro (złoty) (3666339030353) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld KLAPUKHGD Glitter Karl`s Head AirPods Pro Cover (złoty)
69.99
OleOle!
Karl Lagerfeld KLAPUKHGD Glitter Karl`s Head AirPods Pro Cover (złoty)
69.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

CG Mobile Karl Lagerfeld Glitter Choupette for AirPods Pro to stylowe i wytrzymałe etui do bezprzewodowych słuchawek Apple, zaprojektowane w celu ochrony ładowarki przed zadrapaniami, wilgocią, kurzem i wgnieceniami.

niezwykle cienkie, ultralekkie i przyjemne w dotyku etui ściśle przylega do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, zachowując wszystkie jego funkcje. Zaprojektowany tak, by pasował do etui ładującego, jest przystępny w użyciu i ma dodatkowy klips z karabińczykiem do wygodnego transportu.

właściwości i główne cechy etui: - Grubość ścianek samego etui jest niezwykle cienka - tym samym nieznacznie powiększając całkowity wymiar etui. - antypoślizgowa faktura zapobiega ślizganiu się akcesorium na gładkich powierzchniach i zapobiega jego wyślizgnięciu się z dłoni.

- stanowczo wytrzymałe, broni etui ładujące ze słuchawkami przed zewnętrznymi wstrząsami i upadkami. - proste do zdejmowania i czyszczenia z zabrudzeń powstałych w trakcie codziennego użytkowania. - Metalowy haczyk...