Karl lagerfeld silicone choupette head 3d do airpods 1/2 (różowy) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl lagerfeld silicone choupette head 3d do airpods 1/2 (różowy) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld Silicone Choupette Head 3D do AirPods 1/2 (różowy)
79.99
OleOle!
Karl Lagerfeld Silicone Choupette Head 3D do AirPods 1/2 (różowy)
79.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

CG Mobile Karl Lagerfeld Choupette 3D Silicone Head lubiane i stylowe etui CG Mobile Karl Lagerfeld z kolekcji Choupette 3D Silicone Head do słuchawek AirPods 1 i 2 genarium. Unikatowe etui zdobi trójwymiarowy wizerunek kotki Choupette - ulubionego pupila sławnego projektanta.

Najnowsza linia, sygnowana przez dom mody CG Mobile Karl Lagerfeld, została wytwarzana z myślą o wszystkich, którzy szukają wyjątkowego, niezwykle popularnego etui do ochrony swoich słuchawek AirPods. Etui zostało wytworzone z najwyższej jakości silikonu, który jest nad wyraz przyjemny w dotyku.

użycie delikatnego silikonu powoduje, iż etui nieprzeciętnie dopasowuje się do dłoni. Etui efektywnie broni bezprzewodową stację dokującą słuchawek Apple AirPods przed uszkodzeniami powierzchni i ewentualnym zgubieniem.

Etui zostało wzbogacone o wyjątkowo praktyczny pierścień, który umożliwia przypięcie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp. Produkt produkowany na licencji CG Mobile Karl Lagerfeld.