silicone ikonik etui na apple airpods pro biały marki Karl lagerfeld promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem silicone ikonik etui na apple airpods pro biały marki Karl lagerfeld oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karl Lagerfeld KLACAPSILGLWH Silicone Ikonik AirPods Pro Cover Biały
69.99
OleOle!
Karl Lagerfeld KLACAPSILGLWH Silicone Ikonik AirPods Pro Cover Biały
69.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:KARL LAGERFELD
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

dostępne w naszej ofercie etui Karl Lagerfeld Silicone Ikonik na Apple AirPods Pro w odcieniu białym to obowiązkowe akcesorium dla osób, które nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez słuchawek bezprzewodowych. Prezentowane etui Karl Lagerfeld z kolekcji Silicone Ikonik dobrany jest do słuchawek AirPods. Wytworzone zostało z silikonu, dzięki temu jest szczególnie przyjemne w dotyku.
Biały odcień jest genialnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają elastyczność. Wysoka kompatybilność z Apple AirPods Pro pozwala cieszyć się słuchawkami bez strachu o ich potencjalne zniszczenie. Produkt wyprodukowany został na licencji Karl Lagerfeld, a więc możesz cieszyć się oryginalnym etui, które będzie obiektem zainteresowania każdego!
Etui Karl Lagerfeld Silicone Ikonik na Apple AirPods Pro przystępne w naszym sklepie internetowym posiada z boku specjalny pierścień, który umożliwia przymocowanie gadżetu na przykład do smyczy. Tak funkcjonalny dodatek do słuchawek to także połączenie najwyższej jakości wykonania, co bez dwóch zdań będzie zauważalne już od pierwszych chwil używania.
linia: Silicone Ikonik
rodzaj: AirPods Pro Cover
Materiał: Silikon
Kolor: Biały
Kompatybilność: Apple AirPods Pro
towar wytworzony na licencji Karl Lagerfeld