Karl Lagerfeld Silicone Karl Head 3D KLA2RUNIKP do AirPods 1/2 (różowy) (3666339087869) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karl Lagerfeld Silicone Karl Head 3D KLA2RUNIKP do AirPods 1/2 (różowy) (3666339087869) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 55.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Karl Lagerfeld Silicone Karl Head 3D KLA2RUNIKP do AirPods 1/2 Różowy
55.90
OleOle!
Karl Lagerfeld Silicone Karl Head 3D KLA2RUNIKP do AirPods 1/2 Różowy
89.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Karl Lagerfeld
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

CG Mobile Karl Lagerfeld Choupette 3D Silicone Head modne i stylowe etui CG Mobile Karl Lagerfeld z kolekcji Choupette 3D Silicone Head do słuchawek AirPods 1 i 2 genarium. Wyjątkowe etui zdobi trójwymiarowy wizerunek kotki Choupette - ulubionego pupila sławnego projektanta.

Najnowsza linia, sygnowana przez dom mody CG Mobile Karl Lagerfeld, została wytwarzana z myślą o wszystkich, którzy szukają nieszablonowego, bardzo modnego etui do ochrony swoich słuchawek AirPods. Etui zostało wytworzone z najwyższej jakości silikonu, który jest szczególnie miły w dotyku.

wykorzystanie delikatnego silikonu powoduje, że etui idealnie dostosowuje się do rąk. Etui wydajnie broni bezprzewodową stację dokującą słuchawek Apple AirPods przed uszkodzeniami powierzchni i ewentualnym zgubieniem.

Etui zostało wzbogacone o bardzo poręczny pierścień, który pozwala na przypięcie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp. Produkt produkowany na licencji CG Mobile Karl Lagerfeld.