Nakładki na słuchawki hs19 (12 szt.) marki Fiio promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nakładki na słuchawki hs19 (12 szt.) marki Fiio oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
FiiO HS19
69.99
RTV EURO AGD
FiiO HS19
69.99
OleOle!

Parametry

Producent:FiiO
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

FiiO HS19 - zestaw silikonowych końcówek dousznych nadzwyczajne dopasowanie do uszu i preferencji dźwiękowych: Końcówki HS19 nieszablonowy komfort podczas słuchania muzyki na słuchawkach dokanałowych (IEM).

wysmakowane i praktyczne etui: Etui z matowego plastiku PP z krystalicznym wykończeniem, zapewniające szybki dostęp do 12 par końcówek. Wysoka jakość materiałów: Wykonanie z najwyższej jakości tworzyw zagwarantuje trwałość i elegancję.

Kompleksowy zestaw 5 zróżnicowanych typów końcówek: Zbalansowane, wokalne, basowe, z pianki pamięciowej i z podwójnym kołnierzem - dla rozmaitości dźwięku. Dokładne uszczelnienie: progresywna technologia zagwarantuje nie tylko idealne dobranie, lecz także produktywne uszczelnienie.

Kompaktowe rozmiary i lekkość etui: Etui o wymiarach 93 x 79 x 16 mm i wadze 34 g to komfortowe przechowywanie i transport. Prosty dostęp do wkładek w każdej chwili: Dzięki przezroczystemu etui, możesz błyskawicznie znaleźć stosowne końcówki bez tracenia czasu.

Muzyka dla Twoich uszu zestaw końcówek dousznych HS19 mieści pięć rozmaitych typów, przy czym większość z nich jest dostępna w trzech rozmiarach, co daje w sumie 12 par końcówek. Odpowiednie dostosowanie do uszu i preferencji dźwiękowych, dzięki temu słuchanie muzyki na IEM’ach staje się wygodne i przyjemne.

W komplecie odnajdziemy końcówki: Zbalansowane - S/M/L - 3 pary Wokalne - S/M/L - 3 pary Basowe - S/M/L - 3 pary Z pianki pamięciowej - M - 2 pary Z podwójnym kołnierzem - M - 1 para Wykończenie w kolorze matowej czerni, jakość na wyciągnięcie ręki Etui do przechowywania HS19 zostało wykonane z czarnego, matowego plastiku PP, który nie tylko genialnie leży w dłoni dzięki delikatnej teksturze, ale jest również nad wyraz poręczny - przezroczyste wykończenie pozwala prędko przejrzeć wszystkie wkładki douszne, żeby ułatwić decyzję, którą parę zmienić następnym razem.

Przy wymiarach zaledwie 93 x 79 x 16 mm i wadze raptem 34 g etui do przechowywania HS19 łatwo posiada cały komplet tych wysokiej klasy wkładek w rąk. Każdy szczegół precyzyjnie przemyślany chociaż w obudowie HS19 jest niewiele miejsca, każdy najdrobniejszy szczegół został starannie przemyślany, tak aby końcówki douszne były starannie ułożone i wyraźnie oznaczone, usprawniając korzystanie.

Aby upewnić się, iż końcówki w etui HS19 są w pełni bezpieczne, średnica każdego słupka mocującego jest starannie dostosowana do wewnętrznej średnicy końcówek, dzięki czemu są jednostajnie umieszczone. Specyfikacja: Nazwa towaru: HS19 Materiał etui do przechowywania: Tworzywo PP Waga: Około 34g (etui do przechowywania + końcówki douszne) rozmiary produktu: 93x79x16mm