Spigen rugged armor etui ochronne do apple airpods pro czarne promocja 2024

jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:SPIGEN
Kategoria:Pozostałe audio

Opis

Etui Spigen Rugged Armor Apple AirPods Pro Materiał wysokiej jakości Oryginalne etui od firmy Spigen z kolekcji Rugged Armor. Wykonane z wysokiej jakości miękkiego termoplastycznego poliuretanu, gwarantuje ochronę oraz korzystny chwyt.

Kolor producenta: Matte Black Lekkość i ochrona Wyjątkowo lekkie etui, które zagwarantuje ochronę przed zarysowaniami oraz uderzeniami. Dzięki swej solidnej budowie ze wzmocnieniami na smukłym obwodzie na dodatek absorbuje wstrząsy.

załączone folie ochronne zakładane na futerał Apple przed założeniem pokrowca Rugged Armor dodatkową ochronę pokrywy AirPodsów przed rysami. Znakomicie dopasowane To korzystnie przypasowane i lekkie etui, które nie dodaje zbędnej objętości, zachowując smukły profil.

Spigen Rugged Armor został wykończony karbonowymi akcentami u góry i na dole pokrowca nadając progresywnego stylu. Jego matowe wykończenie minimalizuje pozostawianie odcisków palców na futerale. W pełni poręczne Cover zagwarantuje swobodny dostęp do portu Lightning, diody LED, jak i przycisku parowania.

Dzięki swojej budowie i zastosowanym tworzywom jest kompatybilny z ładowarkami bezprzewodowymi. Dodatkowe akcesoria W opakowaniu znajduje się {pomocn|przydatn)y karabińczyk, pozwalający na zawieszenie pokrowca w dowolnym miejscu, oraz zestaw samoprzylepnych folii ochronnych.

Obejrzyj recenzję produktu Odwiedź nasz profil na YouTube i zobacz jak etui sprawdza się w praktyce.