BESTSELLER - DIVARICATORE VAGINALE DOCTOR JO SPECULUM (8053629693858) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem BESTSELLER - DIVARICATORE VAGINALE DOCTOR JO SPECULUM (8053629693858) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Wziernik ginekologiczny pochwowy
25.00
Eros69
Doctor Jo Speculum
29.00
Sklep-intymny.pl

Parametry

Producent:Toyz4Lovers
Kategoria:Pozostałe BDSM

Opis

Wziernik ginekologiczny to doskonała zabawka do zabawy w doktora. Ten produkt wspaniale nadaję się dla osób, które chcą sie poczuć niczym lekarz. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy jego użyciu spełnić wszelkiego typu delikatne perwersje i fetysze.

Jeśli macie ochotę na odgrywanie ról doktora i pacjenta, lubicie zniewolenie, dominację, SM albo macie po prostu ochotę na zbadanie nieodkrytych zakamarków waginy nakłaniamy do włączenia wziernika do kolekcji waszych zabawek.

Końcówki wziernika są zaokrąglone, pozbawione ostrych krawędzi. Wziernik stworzony jest z białego, świecącego w ciemnościach plastiku. Regulacja rozwarcia. Teraz nawet nie będąc ginekologiem zobaczysz co jest wewnątrz.