Mancage chastity model6- pas cnoty, czarny ▶️▶️ dyskretna paczka ❤️ dostawa 24h ❤️ gwarancja promocja 2024

Cena221.43
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:ManCage
Kategoria:Pozostałe BDSM

Opis

WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY DOZNAŃ PŁYNĄCYCH Z BDSM! KONTROLOWAĆ lub BYĆ KONTROLOWANYM - OTO JEST PYTANIE! Klatki erekcyjne Man|Cage wyprodukowano z poliwęglanu wysokiej jakości. Jest to niezwykle lekki, wytrzymały oraz hipoalergiczny materiał.

Klatka składa się z trzech, doskonale dostosowanych elementów. Dwie spinki łączą górne części ze sobą, a węższa, owalna spinka, łączy pierścienie z klatką. Spory wybór pierścieni w rozmaitych wymiarach, znajdujących się w różnych odległościach od siebie pozwoli Ci na wspaniałe dostosowanie sprzętu!

Pierścienie gwarantują wygodę oraz bezpieczeństwo. Klatkę z łatwością zamknąć można z pomocą metalowej kłódeczki lub paska. Regulowany pasek zapewnia, iż nie wzbudzisz podejrzeń przechodząc przez bramki na lotnisku, festiwalu czy imprezie!

Zachowanie higieny jest szczególnie ważne. Sprzęt Man|Cage zapewnia Ci odpowiednią wentylację, a także umożliwia bezproblemowe "odcedzenie kartofelków". Klatka nie pozwoli Ci na osiągnięcie wzwodu w trakcie jej noszenia.

Po jej zdjęciu natomiast, Twój penis będzie twardy jak skała! Klatka erekcyjna Man|Cage daje ogromną przewagę osobie, która posiada kluczyk! rozmiary opakowanie 16 x 16 x 7,80 cm Waga opakowanie 368 gram wymiary produktu 14 x 5,4 x 6 cm Masa produktu 368 gram Średnica towaru 5,4 cm Wewnętrzna średnica 4,5 cm Wodoodporność Tak wytrzymałość na zachlapania Tak Bez ftalanów Tak Specyfikacje Specifications - Adjustable rings: inside diameter 5 cm, 5,5 cm, 6 cm, 6,5 cm Materiały Polycarbonate