Mancage model 18 chastity 3.5' sil cage ballsplitter black - pas cnoty ▶️▶️ dyskretna paczka ❤️ dostawa 24h ❤️ gwarancja (7423522515501) promocja 2024

Cena236.61
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:ManCage
Kategoria:Pozostałe BDSM

Opis

Poczuj najwyższą moc jako posiadacz klucza do najmocniej intymnych części swojego partnera. Doświadcz najszczególniej wyzwalających uczuć podczas otwierania zamka. Cała kontrola jest w rękach Twojego Dominatora. Ten Mancage jest absolutną koniecznością dla ludzi, którzy kochają perwersyjne BDSM! Z tym Mancage uniemożliwiasz erekcji przez klatkowanie twojego penisa - co generuje do ekstremalnego uwolnienia, gdy jest on usunięty.
Ten Mancage jest stworzony z silikonu klasy medycznej i jest przystępny w dwóch rozmiarach. Dodano kilka regulowanych pierścieni, które zabezpieczają penisa i kulki za pomocą paska. Ten Mancage proponuje dodatkową przyjemność z dzielonego ballstrap, który jest umieszczony ciasno między kulkami i jest połączony z pierścieniem i klatką. Który na dodatek wytwarzany jest z komfortowego silikonu. Dzięki silikonowi klasy medycznej jest bezpieczny do noszenia poprzez cały dzień i gładko układa się pod ubraniem. Dzięki temu można go nosić potajemnie,z łatwością, wszędzie. Poręczne otwory do wentylacji i toalety i jest łatwy do czyszczenia. Ten Mancage jest dostarczany z kilkoma plastikowymi zapięciami, do wykorzystania, jeśli wymagana jest dodatkowa dyskrecja (jak kontrole bezpieczeństwa). Te blokady mogą zostać poluzowane, gdy nadejdzie czas na ostateczne uwolnienie. Mocny metalowy zamek jest na dodatek załączony. Szukasz czegoś naprawdę ekscytującego i niegrzecznego? Czy chcesz być dokładnie kontrolowany przez swego partnera? Ten Mancage daje możliwość przejęcia całej władzy lub całkowitego oddania jej partnerowi. Perwersyjne? To jest pewne. Graj bezpiecznie, idź za komfortem i pozwól na dyskomfort lub ból tylko wtedy, gdy zostaniesz o to poproszony, a nikt nie zostanie skrzywdzony na dłuższą metę. Zdejmij klatkę w trakcie snu.

wymiary opakowanie 16 x 8 x 16 cm
Waga opakowanie 473 gram
wymiary artykułu 11 x 9 x 5,3 cm
Masa towaru 228 gram
Bez ftalanów Tak