Mancage Model 01 - chastity - 3.5" - cock cage - transparent (8714273290496) promocja 2024

Cena221.43
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:ManCage
Kategoria:Pozostałe BDSM

Opis

Mancage Model 01 - Chastity - 3.5" - Klatka Na Penisa WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY DOZNAŃ PŁYNĄCYCH Z BDSM! KONTROLOWAĆ lub BYĆ KONTROLOWANYM - OTO JEST PYTANIE! Klatki erekcyjne Man|Cage wytworzono z poliwęglanu wysokiej jakości.

Jest to ponadprzeciętnie lekki, wytrzymały i hipoalergiczny materiał. Klatka składa się z trzech, wspaniale przypasowanych komponentów. Dwie spinki łączą górne komponenty ze sobą, a węższa, owalna spinka, łączy pierścienie z klatką.

wielki dobór pierścieni w zróżnicowanych rozmiarach, znajdujących się w różnych odległościach od siebie pozwoli Ci na genialne dobranie sprzętu! Pierścienie gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Klatkę z łatwością zamknąć można z pomocą metalowej kłódeczki lub paska.

dostosowywany pasek gwarantuje, że nie wzbudzisz podejrzeń przechodząc poprzez bramki na lotnisku, festiwalu czy imprezie! Zachowanie higieny jest nad wyraz ważne. Sprzęt Man|Cage gwarantuje Ci odpowiednią wentylację i pozwala na bezproblemowe "odcedzenie kartofelków".

Klatka nie pozwoli Ci na osiągnięcie wzwodu w trakcie jej noszenia. Po jej zdjęciu natomiast, Twój penis będzie twardy jak skała! Klatka erekcyjna Man|Cage daje ogromną przewagę osobie, która posiada kluczyk!

właściwości technologicznE:Długość: 9 cmŚrednica zewnętrzna: 4,2cmŚrednica we wnętrzu klatki: 3,5Waga: 311 gMateriał: poliwęglan, ABSZałączone ringi: 4,5cm, 5cm, 5,5cm, 6cm...