Model 02 - Chastity - 3.5" - Cock Cage - Black (8714273290557) promocja 2024

Cena221.43
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:ManCage
Kategoria:Pozostałe BDSM

Opis

Mancage Model 02 - Chastity - 3.5" - Klatka Na Penisa WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY DOZNAŃ PŁYNĄCYCH Z BDSM! KONTROLOWAĆ albo BYĆ KONTROLOWANYM - OTO JEST PYTANIE! Klatki erekcyjne Man|Cage wykonano z poliwęglanu wysokiej jakości.

Jest to niesłychanie lekki, wytrzymały, a także hipoalergiczny materiał. Klatka składa się z trzech, nadzwyczajnie przypasowanych elementów. Dwie spinki łączą górne części ze sobą, a węższa, owalna spinka, łączy pierścienie z klatką.

pokaźny wybór pierścieni w najróżniejszych wymiarach, znajdujących się w różnych odległościach od siebie pozwoli Ci na idealne dobranie sprzętu! Pierścienie gwarantują wygodę, a także bezpieczeństwo. Klatkę prosto zamknąć można z pomocą metalowej kłódeczki lub paska.

regulowany pasek gwarantuje, iż nie wzbudzisz podejrzeń przechodząc poprzez bramki na lotnisku, festiwalu czy imprezie! Zachowanie higieny jest wyjątkowo ważne. Sprzęt Man|Cage zagwarantuje Ci odpowiednią wentylację oraz pozwala na bezproblemowe "odcedzenie kartofelków".

Klatka nie pozwoli Ci na osiągnięcie wzwodu w trakcie jej noszenia. Po jej zdjęciu natomiast, Twój penis będzie twardy jak skała! Klatka erekcyjna Man|Cage daje ogromną przewagę osobie, która ma kluczyk!

cechy technicznE:Długość: 9 cmŚrednica zewnętrzna: 4,2cmŚrednica w środku klatki: 3,5Waga: 322 gMateriał: poliwęglan, ABSZałączone ringi: 4,5cm, 5cm, 5,5cm, 6cm...