Mancage Model 02 - chastity - 3.5" - cock cage - transparent promocja 2024

Cena221.43
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:ManCage
Kategoria:Pozostałe BDSM

Opis

Mancage Model 02 - Chastity - 3.5" - Klatka Na Penisa WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY DOZNAŃ PŁYNĄCYCH Z BDSM! KONTROLOWAĆ lub BYĆ KONTROLOWANYM - OTO JEST PYTANIE! Klatki erekcyjne Man|Cage stworzono z poliwęglanu wysokiej jakości.

Jest to ponadprzeciętnie lekki, wytrzymały i hipoalergiczny materiał. Klatka składa się z trzech, rewelacyjnie dopasowanych elementów. Dwie spinki łączą górne elementy ze sobą, a węższa, owalna spinka, łączy pierścienie z klatką.

wielki dobór pierścieni w najróżniejszych wymiarach, znajdujących się w przeróżnych odległościach od siebie pozwoli Ci na rewelacyjne dobranie sprzętu! Pierścienie zapewniają wygodę, a także bezpieczeństwo. Klatkę z łatwością zamknąć można z pomocą metalowej kłódeczki albo paska.

dostosowywany pasek zagwarantuje, iż nie wzbudzisz podejrzeń przechodząc poprzez bramki na lotnisku, festiwalu czy imprezie! Zachowanie higieny jest bardzo ważne. Sprzęt Man|Cage zagwarantuje Ci odpowiednią wentylację oraz umożliwia bezproblemowe "odcedzenie kartofelków".

Klatka nie pozwoli Ci na osiągnięcie wzwodu podczas jej noszenia. Po jej zdjęciu natomiast, Twój penis będzie twardy jak skała! Klatka erekcyjna Man|Cage daje ogromną przewagę osobie, która posiada kluczyk!

parametry technologicznE:Długość: 9 cmŚrednica zewnętrzna: 4,2cmŚrednica w środku klatki: 3,5Waga: 322 gMateriał: poliwęglan, ABSZałączone ringi: 4,5cm, 5cm, 5,5cm, 6cm...