Scala Pas cnoty na penisa - przezroczysty promocja 2024

Cena1156.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sexshop112.pl

Parametry

Producent:Scala
Kategoria:Pozostałe BDSM

Opis

Pas cnoty na penisa, krystaliczny. Model CB-6000. Odnajdziesz taniej- zwrócimy różnice w cenie. Dostawa 24h Pas cnoty CB-6000 to tradycyjny model modnego pasa cnoty w wersji przejrzystej.
Klatka posiada otwory służące do wentylacji, a także umożliwiające oddawanie moczu i utrzymanie członka w czystości. Mocowanie odbywa się przy pomocy tulei, do których mocuje się zapięcie, a także reguluje odległość klatki i pierścienia. Całość można spiąć jedną z plastikowych plomb (jednorazowych), albo elegancką złotą kłódeczką.

CB-X to marka ciesząca się sławą światowego lidera w straży męskiej niewinności już od ponad dekady, proponując klientom najwyższej jakości pasy cnoty wytwarzane z poliwęglanu – tworzywa charakteryzującego się perfekcyjną niepodatnością na uderzenia. Produkty tej marki są uznane ze względu na nad wyraz solidną jakość i estetykę wykonania.

Poliwęglan to materiał znamionujący się szczególnie wysoką wytrzymałością na uderzenia (ponad 200x wyższą niż szkło), dzięki temu pasy cnoty wytwarzane z tego materiału nie tylko izolują penisa od bodźców dotykowych, ale także nieprzeciętnie zabezpieczają go przed obrażeniami, czego nie mogą zapewnić klatki stworzone np. Z silikonu. Zakładając poliwęglanowy pas cnoty możesz być pewny, że penis będzie bezpieczny w trakcie całego okresu abstynencji. CB-X do produkcji swych pasów cnoty wykorzystuje medycznej klasy poliwęglan, lekki, hipoalergiczny i trwały.

Wielu zainteresowanych tematem męskiej powściągliwości zadaje sobie pytanie – czy pasy cnoty są przeznaczone wyłącznie dla entuzjastów BDSM? Odpowiedź brzmi: oczywiście, iż nie! Mimo,towar na pierwszy rzut oka wydaje się być skierowany do fetyszystów, niezwykle wielu zadowolonych klientów to po prostu pary, które szukają nowych sposobów na wprowadzenie pikanterii do swych związków. Czasowa abstynencja i fakt, iż ktoś inny posiada kluczyk jest dla wielu podniecającą i niebanalną metodą na uatrakcyjnienie życia erotycznego. Pasy cnoty są popularne wśród osób, które niejednokrotnie wyjeżdżają służbowo i chcą sprawić, żeby chwile po okresie rozłąki były jeszcze bardziej nieszablonowe.

parametry techniczne:
- długość korpusu klatki: 83mm
- średnica klatki: 35mm
- średnice obręczy: 37 mm, 40 mm, 43 mm, 46 mm, 50 mm
- wytworzono z medycznego poliwęglanu

Opakowanie zawiera:
- klatkę CB-6000
- 5 obręczy o różnych średnicach