Scala Zestaw do zabaw bondage (8435097861975) promocja 2024

Cena324.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sexshop112.pl

Parametry

Producent:Scala
Kategoria:Pozostałe BDSM

Opis

Secret Play - pakiet akcesoriów Bondage Kit PurplePodniecający 8 częściowy pakiet gadżetów BDSM dla spragnionych kochanków, którzy szukają nowych wrażeń erotycznych i chcą urozmaicić swoje życie intymne.

BDSM to sposób na rutynę w związku. Odnosi się do dominacji, kar, dyscypliny i niewoli, w których kochankowie dzielą się na osoby uległe i dominujące. Jest to sposób na przełamanie wszystkich barier i poznanie partnera od nowa.komplet zawiera:kajdanki na nadgarstkikajdanki na kostkimaskasznur do krępowania ciałaobroża ze smycząknebel z kulkąpejczzaciski na sutkiMateriał: ekoskóra, plusz, metal, plastikPara kajdanek na ręce: produkowane z ekoskóry, wewnątrz pokryte miłym, miękkim pluszem.

Pełna regulacja.Para kajdanek na nogi: wykonane z ekoskóry, we wnętrzu pokryte miłym, miękkim pluszem. Pełna regulacja.Sznur do krępowania ciała: gruby, mocny o długości ok. 10 m.Knebel z kulką: -średnica kuli ok.

4 cm. Pełna regulacja zapięcia.Maska na oczy na elastycznej gumie: uniwersalny wymiar, dopasowuje się do głowy.Obroża: produkowana z ekoskóry, wewnątrz pokryta czarnym pluszem. Pełna regulacja.Smycz: długość ok.

110 cmPejcz: o długości ok. 60 cm (w tym 26 cm rękojeść z paskiem na nadgarstek). Wykonany z eko-skóry.Zaciski na sutki: 2 sztuki z dzwoneczkami i regulacją zacisku.Kolor: fioletowy, czarny...