ZESTAW NAPĘDOWY DID525VX ZĘBATKI SUNSTAR HORNET 600 98-06r. ZESTAW-HORNET98-06 promocja 2021

Cena472.5
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:DID
Kategoria:Pozostałe części układu napędowego motocykla

Opis

ZEBATKA NAPEDOWA - 15 ZEBÓW SUNF412-15 ZEBATKA NAPEDZANA - 42 ZEBY SUNR1-4483-42 LANCUCH DID 525 VX PROFESSIONAL - 110 OGNIW LANCUCHY D.I.D i ZEBATKI SUNSTAR SA MONTOWANE FABRYCZNIE przez WIEKSZOSC uwielbianYCH PRODUCENTÓW MOTOCYKLI Japonska firma „DAIDO KOGYO" dziala na rynku juz przeszlo 70 lat specjalizujac sie w wytwarzaniu lancuchów napedowych i rozrzadu.

Uzytkownicy jednosladów na calym swiecie, dawno przekonali sie o ich niezaprzeczalnych walorach i stosuja je z powodzeniem równocześnie w najciezszych motocyklach drogowych, jak tez w wyczynowych pojazdach sportowych, crossowych i ATV.

obfita oferta zróznicowana jest pod wzgledem wytrzymalosci, zastosowania i ceny pozwala uzytkownikowi dobrac towar najistotniej odpowiadajacy jego wymaganiom. Zakup produktów SUNSTAR to wybór czesci o najwyzszej jakosci, bezawaryjnosci i trwalosci.

W procesie wytwarzania zebatek zamienników, SUNSTAR wykorzystuje szescdziesiecioletnie doswiadczenie zdobyte przy produkcji oryginalnych czesci dla wiekszosci marek motocykli. Fabryki produkujace zamienniki sa to te same fabryki z których pochodza czesci oryginalne!

w efekcie takiego stanu rzeczy wyroby SUNSTAR sa nieprzerwanie kontrolowane i atestowane przez glówne swiatowe producenta motocyklowe....