Heim Linka treningowa , pomarańczowa - dł. x szer.:1000 x 0,6 cm| -5% rabat dla nowych klientów| darmowa dostawa od 99 zł + promocje od zooplus! promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:Heim
Kategoria:Pozostałe dla psów

Opis

Ta kolista, 8-krotnie pleciona linka treningowa z polipropylenu multifilament LIROS firmy Heim jest wyjątkowo wytrzymała na rozerwanie. Linka jest wyposażona w pętlę i obrotowy o 360°, niklowany karabińczyk.

przy pomocy obrotowego haczyka z bolcem tę widoczną z daleka linkę treningową można prosto przymocować do obroży psa. Pętla pozwala na słuszne oddziaływanie na zwierzę na odległość. Prezentowana odporna na działanie promieniowania UV linka treningowa jest niezatapialna i wspaniale pasuje do dynamiczności w terenie.

Linka treningowa Heim pomarańczowa w skrócie: Wytrzymała linka treningowa z pętlą i obrotowym karabińczykiem idealna do treningu posłuszeństwa albo tropienia z psem istotnie zrównoważony pleciony sznur: z 8-krotnie plecionego polipropylenu multifilament LIROS Wysoka niepodatność na rozerwanie: 614 daN W prawidłowo widocznym pomarańczowym odcieniu Materiał oporny na działanie promieniowania UV Pływająca Z pętlą wytwarzano w Niemczech Materiał: okrągły, pleciony sznur: polipropylen multifilament LIROS, 1840 g/100 m Karabińczyk: żelazo, niklowany wymiary (Ø x dł.): 6 mm x 5 m, 10 m lub 20 m Niemiecka marka Heim od ponad 100 lat produkuje wysokiej jakości produkty dla zwierząt domowych.

Najwyższej jakości materiały i potężne, ręczne wykonanie gwarantują długą żywotność wszystkich artykułów marki Heim.