Trixie buda dla psa natura s 100×82×90 cm- rób zakupy i zbieraj punkty payback - darmowa wysyłka od 99 zł (4011905395111) promocja 2019

Cena744.4
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FERA.PL

Parametry

Producent:TRIXIE
Kategoria:Pozostałe dla psów

Opis

Buda dla psa została wyposażona w wysokie drewniane nogi, które ponadto bronią Twojego psa przed zimnem i wilgocią z podłoża. Ponadto zapewniona zostaje nad wyraz dobra cyrkulacja powietrza. Nogi pozostały powleczone plastikowymi nasadami, dzięki czemu są jeszcze wytrzymałiejsze na wilgoć wyciągającą się z podłoża.

oporny na niepogodę dach i zadaszony przedsionek bronią Twojego czworonożnego przyjaciela przed deszczem i wiatrem. Buda została wyprodukowana z wytrzymałego impregnowanego drewna sosnowego. Ponadto buda Natura z przedsionkiem dla psa jest prosta w pielęgnacji, a także prosta w konstrukcji.

Jedna połowa dachu może zostać otwarta, co ułatwia sprzątanie budy. Uwaga: Buda nie powinna być zbyt pokaźna, ponieważ pies tworzy dzięki ciepłu swego ciała miły klimat, który może zostać utrzymany, jedynie wtedy, gdy w budzie nie jest zbyt niemało wolnej przestrzeni.

W takim przypadku nie istnieje ryzyko, iż piesek będzie marzł. Wskazówka: żeby Twój pies czuł się jeszcze lepiej w budzie, należy wyłożyć ją kocem izolujący. Rozmiary: wymiar S wymiary zewnętrzne: szer.

x gł. X wys.: 100 x 90 x 82 cm wymiary wewnętrzne: szer. X gł. X wys.: 71 x 54 x 46 cm rozmiary wejścia: szer. X wys.: 31 x 40 cm wymiary koca Vetbed® Isobed w komplecie z budą, dł. X szer.: 75 x 50 cm rozmiar M/L rozmiary zewnętrzne: szer.

x gł. X wys.: 130 x 105 x 100 cm wymiary wewnętrzne: szer. X gł. X wys.: 86 x 67 x 60 cm wymiary wejścia: szer. X wys.: 31 x 42 cm wymiary koca Vetbed® Isobed w zestawie z budą, dł. X szer.: 150 x 100 cm Uwaga: Drewno pozostało zaimpregnowane specjalną substancją na bazie wody, która jest nieszkodliwa dla zwierząt.

dzięki temu buda jest zabezpieczona przed pierwszymi działaniami atmosferycznymi. Jeśli jednak znajduję się ona przez cały czas na zewnątrz, drewno należy regularnie pielęgnować istniejącymi w tym celu nieszkodliwymi dla zdrowia zwierząt środkami.

W przeciwnym razie drewno może się nadmiernie wysuszyć, co prowadzi do rozszczepienia się jego warstw i odłamania części, wpływając na niekorzystny wygląd budy. Zalecamy regularne czyszczenie budy i jej pielęgnację.

dzięki czemu będzie ona poprzez długi czas wyglądała jak nowa. Jeśli jest to możliwe ustaw budę w zacisznym miejscu, aby uchronić drewno przed krzywdzącym działaniem czynników atmosferycznych. Dokonaj zakupu budę dla psa firmy Trixie Natura, z zadaszonym przedsionkiem wraz z kocem Vetbed® Isobed, czarny/szary w komplecie taniej!

Vetbed® Isobed Koc dla psa, czarny/szary Długowłosy, hypoalergiczny koc dedykowany jest dla nadwrażliwych psów. Może być użytkowany m.in. Się jako podkładka do legowiska. Wzorek psich łapek powoduje, iż koc pasuje na każdą okazję.

wyjątkowo miękki materiał izoluję od zimna podłoża, na dodatek przepuszcza powietrze i wilgotność. Kocyk może być prany w pralce w temperaturze 60°C i mechanicznie suszony (suszarka). z łatwością zachować jego higieniczność.

Koc pozostał produkowany z niepodatnego na rozdarcie włókna kanalikowego i może być przycinany dowolnie, do stosownej długości. Przycinanie nie powoduje strzępienia się krawędzi. Dzięki przeciwpoślizgowej, gumowej powłoce kocyk nie ślizga się na gładkich powierzchniach.

Koc dla psa Vetbed® Isobed SL Paw, czarny/szary: Hipoalergiczny Przepuszczający wilgotność i powietrze Izoluje zimno podłoża powłoka antypoślizgowa Można prać w pralce w temperaturze do 95°C (okazjonalnie) Można prać w pralce w temperaturze do 40°C Można dowolnie przyciąć, bez strzępienia Wysokość 20 mm, gęstość ok.

2.000 g na metr bieżący Czarna z szarymi łapkami tworzony w Anglii Uwaga! komplet jest dostępny wyłącznie pod numerem oferty 647516.