TRIXIE Buda dla psa ze skośnym dachem rozmiar L 83×87×101 cm, TX-39532 promocja 2020

Cena898.7
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FERA.PL

Parametry

Producent:TRIXIE
Kategoria:Pozostałe dla psów

Opis

Jednoizbowa buda dla psa Natura ma niezwykle wysokie nóżki, które bronią psa przed zimnym podłożem i wilgocią. W dodatku gwarantowany jest luźny przepływ powietrza. Nóżki ponadto posiadają specjalną warstwę izolującą, która odpowiednio chroni przed ciągłą wilgocią.

Buda tworzona jest z impregnowanego drewna sosnowego i rewelacyjnie izolujązych materiałów, które gwarantują Twojemu psu wygodną przestrzeń mieszkalną w każdych warunkach pogodowych. Zrównoważony dwuspadowy dach zbudowany jest jeszcze z solidnej sosny i dodatkowo pokryty papą izolującą, broniącą przed deszczem i przeciągiem.

Jest prosta w czyszczeniu i konstrukcji. Pokryta jest przejrzystym lakierem (iron oxide red), który jest kompletnie bezpieczny i nieszkodliwy zarówno dla człowieka jak i zwierzęcia. Grubość ściany to około 1 cm (dolne części przy podstawie około 2 cm).

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty! nabywając dzisiaj pakiet otrzymasz budę Trixie Natura wraz z izolacją i drzwiczkami w super cenie na chłodniejsze i deszcziowe dni wiosny. By Twój pies miał cieplutki i suche legowisko: izolacja zapewnia rewelacyjną ochronę przed zimnem i wilgocią.

Dzięki macie izolującej ciepło pozostanie w budzie, a zimno brutalnie nie wtargnie do środka. Mata izolująca przylega bezpośrednio do wewnętrznych ścian budy nie dając zimnu najmniejszej szansy. Wszystkie ściany wewnętrzne budy zostają szczelnie przykryte izolacją, dzięki temu w budzie powstaje miła i przytulna atmosfera.

Mata izolująca jest lekko tapicerowana i jej wypełnienie produkowane jest z nylonu. Przymocowanie maty nie sprawia żadnych kłopotów, ponieważ mata wyekwipowana jest w specjalne rzepy umożliwiające skuteczny montaż.

zalety maty izolującej w skrócie: tapicerowane nylonowe pokrycie z wypełnieniem proste przymocowanie maty przy pomocy rzepów broni przed zimnem i wilgocią prędki i bezproblemowy montaż Drzwi z tworzywa nienaturalnego trafną ochronę przed zimnem i wilgocią.

Zatrzymując deszcz i wiatr na zewnątrz, sprawią, że wnętrze budy pozostanie ciepłe i przytulne. Lamelkowa budowa drzwi zapewni psu swobodne do budy wchodzenie jak i wychodzenie z niej. Drzwi z tworzywa nienaturalnego na dodatek chroniąc przed deszczem i wiatrem, zapewnią psu ciepłe i suche legowisko.

Uwaga, powyższa oferta dotyczy jedynie artykułu o numerze 356384. Więcej informacji o produktach odszukasz tutaj: Trixie Natura buda dla psa Izolacja do budy Trixie Natura i Spike Komfort Drzwi do budy Trixie Natura Wskazówka: by Twój czworonóg czuł się jeszcze lepiej w budzie, należy położyć koc izolujący.

rozmiar S rozmiary zewnętrzne: 76 x 71 x 77 cm wymiary wewnętrzne: 56 x 57 x 59 cm sugerowane następującym rasom psów: np. Fox terrier, cocker spaniel rozmiary wejścia: 34 x 24 cm wymiar M rozmiary zewnętrzne: 88 x 77 x 82 cm wymiary wewnętrzne: 68 x 61 x 64 cm sugerowane następującym rasom psów: np.

beagle, border collie rozmiary wejścia: 41 x 31 cm wymiar L wymiary zewnętrzne: 101 x 83 x 87 cm wymiary wewnętrzne: 86 x 69 x 72 cm polecane następującym rasom psów: np. Labrador, chow chow wymiary wejścia: 43 x 33 cm rozmiar XL rozmiary zewnętrzne: 110 x 96 x 105 cm wymiary wewnętrzne: 88 x 74 x 87 cm, polecane następującym rasom psów: np.

owczarek, golden retriever wymiary wejścia: 53 x 38 cm Proszę zwróć uwagę: Bez odpowiedniej pielęgnacji, konserwacji, drewno może ulec nadmiernemu zniszeniu przez warunki atmosferycze. Pomimo tego, że drewno zostało zaimpregnowane, jeśli buda znajduję się poprzez cały czas na zewnątrz, drewno należy regularnie pielęgnować istniejącymi w tym celu nieszkodliwymi dla zdrowia zwierząt środkami do pielęgnacji drewna.

W przeciwnym razie drewno może się nadmiernie wysuszyć, co prowadzi do roztrzepienia się jego warstw i odłamania części, wpływając na niekorzystny wygląd estetyczny budy. Zalecamy regularne utrzymywanie budy w czystości i pielęgnację.

dzięki czemu buda będzie poprzez długi czas wyglądała jak nowa. Jeśli jest to możliwe ustaw budę w zacisznym miejscu, żeby uchronić drewno przed destrukcyjnym działaniem czynników atmosferyczynch.