TRIXIE Automat do karmienia - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ! promocja 2020

Cena141.2
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AmoZoo

Parametry

Producent:TRIXIE
Kategoria:Pozostałe dla zwierząt

Opis

dzięki czemu automatowi do karmy możesz optymalnie i punktualnie karmić Twojego ulubieńca. Masz możliwość zaprogramowania 2 posiłków po 300 ml każdy na czas 48 godzin, takautomatycznie się otwierał o zaprogramowanych porach.

dzięki temu Twój ulubieniec może regularnie dostawać posiłki. W automacie można podawać nie tylko suchą ale także mokrą karmę. Miski można momentalnie i łatwo wyczyścić. Pod miskami możesz umieścić 2 Cool packs, które zapewniają świeżość pokarmu.

Automat pracuje na baterie, które są zawarte w dostawie (okres przechowywania baterii ok. 1 rok) zalety: Punktualne karmienie automatyczne otwierania karmnika o ustawionej porze Na suchą i mokrą karmę prosty do czyszczenia rozmiary (dł.

x szer. X wys.): 27 x 24 x 7 cm Na 2 posiłki po 300 ml każdy w ciągu 48 godzin Wraz z 2 Cool packs - łatwymi do umieszczenia pod miskami Dwa oddzielnie programowane zegary - możliwość różnego otwierania dwóch karmników Uwaga: Do eksploatacji automatu niezbędne są 2 baterie AA, które nie są dołączone do zestawu.