Trixie kamizelka ratunkowa - Długość grzbietu: ok. 54 cm (rozmiar L) promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie bitiba.pl

Parametry

Producent:Trixie
Kategoria:Pozostałe dla zwierząt

Opis

Mimo że istnieje przekonanie, iż psy to dobrzy pływacy, to w wodzie błyskawicznie się one męczą i nie są zbytnio wytrzymałe. Dla właściwej ochrony zwierzaka należy wyposażyć go w kamizelkę ratunkową. Wygodna kamizelka Trixie gwarantuje ochronę w sytuacji zabaw w wodzie i podczas rejsów.

To właściwa asekuracja w razie wypadnięcia za burtę i zwiększone bezpieczeństwo podczas zabawy czy treningu. Kamizelka ma anatomiczny zarys, co powiększa wygodę noszenia. Ubranie nadzwyczajnie dopasowuje się do sylwetki psa, zapięcie na rzepy i zatrzaski pomagają w regulacji obwodu na klatce piersiowej.

Czerwony odcień i pasy odblaskowe pomagają w szybkiej lokalizacji psa. Parametry kamizelki ratunkowej Trixie: Właściwa ochrona: w sytuacji wypadnięcia za burtę w trakcie rejsu W czasie zabaw, czy treningu w wodzie Anatomiczny kształt dla jak najkorzystniejszej wygody łatwa do szybkiego założenia Z zapięciem na rzepy i paskom z zatrzaskami, poprzez co znakomicie dopasowuje się do sylwetki psa Z uchwytem ratunkowy na grzbiecie Z odblaskami Kolor: czerwony sygnałowy i czarny Materiał: Poliester na wierzchu Neopren na spodzie wymiary: rozmiar Długość grzbietu Obwód klatki piersiowej (min.–maks.) Zalecana waga psa S 36 cm 24–66 cm do 20 kg M 44 cm 45–72 cm do 30 kg L 54 cm 50–80 cm do 36 kg XL 65 cm 60–96 cm do 45 kg Uwaga: Obwód klatki piersiowej psa mierzy się za przednimi nogami.

Przy wyborze kamizelki należy kierować się wagą ciała a nie długością grzbietu psa. Do sterowania w wodzie psy używają ogona, dlatego kamizelka nie może zakrywać nasady ogona. W razie wypadnięcia lub skoku za brutę psy momentalnie się męczą.

Z tej przyczyny psa należy ubrać w kamizelkę ratunkową przed każdą wycieczką łodzią lub przed pływaniem.