mata ochronna do bagażnika samochodowego marki Trixie promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem mata ochronna do bagażnika samochodowego marki Trixie oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Mata ochronna do bagażnika Trixie - Dł. x szer.: 1,64 x 1,25 m| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów
119.80
Zooplus
Trixie mata ochronna do bagażnika samochodowego
133.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Trixie
Kategoria:Pozostałe dla zwierząt

Opis

Mata ochronna do bagaznika z ekstra wysokimi brzegami nadaje się do każdego rodzaju samochodu i chroni przed brudem i sierścią.Składa się z niepodatnego nylonu i może podczas czyszczenia zostać z łatwością wytrzepana.

Specjalna antypoślizgowa powierzchnia proponuje Twojemu psu bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Zdejmowana nylonowa osłona chroni zderzak Twojego samochodu w trakcie wsiadania i wysiadania psa. Wymiary: dł. X szer.: 1,64 x 1,25 m Powierzchnia do leżenia: 78 x 67 cm Mata pokrywa w całości powierzchnię bagażnika, a jej boki na dodatek chronią jego strony boczne, ale bez nylonowej części ochronnej na zderzak.

Boczne strony są usztywnione giętko splecionymi drucikami, tak iż możesz ją precyzyjnie scalić do bagażnika Twojego samochodu. W każdym rogu znajdują się rzepy, a w dodatku można przymocować matę pętelkami do zagłówków tylnego siedzenia.