ZOLUX ANAH Nożyczki XL do pazurów dla kota, 550018 promocja 2022

Cena19.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Zolux
Kategoria:Pozostałe dla zwierząt

Opis

 Zolux | Anah | Obcinacz do pazurów dla kota mocno produkowany obcinacz do pazurów dla kota firmy Anah w dwóch wielkościach do wyboru. Nowa gama produktów do higieny i pielęgnacji kotów Anah powstała w oparciu o wysokiej jakości materiały, które odporność.

Obcinacze posiadają postępowy wygląd i spójną z całą linią kolorystykę utrzymaną w kolorach pudrowego różu i bieli. Zaprojektowane zostały w taki sposób,podczas zabiegu zapewnić komfort jednocześnie kotu jak i użytkownikowi.

dodatkowo myśląc o środowisku naturalnym opakowanie produktu nie mieści plastikowych osłon ani metalowych nitów co ułatwia jego recykling. Także wygląd opakowanie został wykonany od nowa - opakowanie jest mniejsze i do jego produkcji użyto mniej materiałów.

Obcinacz do pazurów producenta Anah umożliwia dokładne obcinanie kocich pazurów. Zarówno w razie uszkodzenia jak i w celu ich skrócenia. Towar zaopatrzony został w specjalną zastawkę zabezpieczającą przed zbyt krótkim obcięciem.

Obcinacz firmy Anah to towar: konkretnie produkowany tworzony z wysokiej jakości materiałów utrzymany w spójnej kolorystyce pudrowego różu i bieli przeznaczony dla kotów wszystkich ras pomagający dbać o kocie pazury...