MAŁPISZON Drabinka gimnastyczna Kometa Next-3 promocja 2019

Cena1399.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MALPISZON.pl

Parametry

Producent:Małpiszon
Kategoria:Pozostałe do pokoju dziecięcego

Opis

Drabinka gimnastyczna Kometa Next-3 jest najbardziej rozbudowanym przyściennym zestawem, w którym oprócz konwencjonalnej metalowej drabinki do ćwiczeñ, wynajdziemy jeszcze ściankę z siatki sznurkowej do wspinania rozpiętej między drabinką a słupkiem przyściennym, wolnostojącym. Niestabilna siatka do wspinania rozwija koordynację ruchów oraz ćwiczy mięśnie głębokie odpowiedzialne za prawidlową postawę ciała. Zawarta w komplecie Next-1 regulowany drążek, a także regulowane rękawki mocujące do ściany. dane technicznE
 • Sposób konstrukcji: przyścienny
 • Waga zestawu: 31 kg
 • Wysokość: 227 cm
 • Szerokość: 151 cm
 • Głębokość (od ściany): 84 cm
 • Rozpiętość uchwytów drążka: 86 cm
 • Max. Obciążenie: 100 kg
 • Średnica słupków: 4 cm
 • Odległość od ściany: 23 cm
 • Bezpieczeñstwo: atest CE wydany przez TUV Nord
 • Kolorystyka: jasnozielony, niebieski, pomarañczowy, prowans

WYPOSAŻENIE ZESTAWU
 • drabinka metalowa
 • drążek gimnastyczny przesuwny
 • słupek przyścienny z siatką
 • kółka gimnastyczne
 • lina gimnastyczna
 • trapez gimnastyczny

Drabinki gimnastyczne z oferty MALPISZON.pl są stworzone od ponad 15 lat, zastrzeżone i cieszą się niezwykłą popularnością. Wyrób jest zgodny z wymogami norm europejskich i certyfikat wydany poprzez niemiecką organizację certyfikującą TUV NORD. Dokument CE jest gwarancją jakości i bezpieczeñstwa produktu. Wszystkie części zewnętrzne nie posiadają ostrych kątów i nierówności. Wszystkie złączki gwintowane drabinki sportowej są zaślepione dekoracyjnymi, plastikowymi zaślepkami, a inne części są gładkie. Wyrób zalecany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Producent deklaruje 100 kg jako maksymalne dopuszczalne obciążenie drabinek. W trakcie realizowania badañ poprzez jednostkę wydającą atest, drabinkę obciąża się obciążeniem równym 150 kg, natomiast testy fabryczne wykonywane poprzez producenta wykazały odporność materiału do maksymalnie 230 kg. Instrukcja stosowania mieści staranną informację o sposobie montażu drabinki sportowej, wyszczególnionia do prawidłowego i bezpiecznego wykorzystywania.
Zestawy gimnastyczno-sportowe są bardzo potężnie stworzone, z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcja łączy w sobie elementy metalowe, z drewna i plastikowe, co powoduje dużą wytrzymałość i zagwarantuje bardzo estetyczny wygląd. Stopnie drabinki są wykoñczone miękkim, plastikowym obiciem z wypustkami co zapobiega ślizganiu się nóg i rąk, a jednocześnie je masuje. Drabinka gimnastyczna metalowa posłuży sporo lat, a nawet dla kilku pokoleñ. W ofercie przystępne są zarówno jaskrawe barwy, jak także i stonowane odcienie.
Absolutna łatwość konstrukcji drabinki gimnastycznej pozwala bezproblemowo przenieść ją w przyszłości w inne miejsce. Drabinki sportowe są dostarczane w formie złożonej, jako dwie zmontowane półdrabinki gotowe do nałożenia jedna na drugą. Forma konstruktora pozwala dołożyć dopełniające rodzaju lina, koła gimnastyczne czy huśtawka. Podstawową konstrukcję drabinki można także wydłużyć za pomocą dostawki na 1 albo 2 poziomy nawet do wysokości 3,25 m. Modele drabinek montowane rozporowo między sufitem i podłogą nie wymagają wiercenia otworów w ścianie. Wersja rozporowa także z łatwością dopasowywuje się do wysokości mieszkania. Najmniejsza drabinka do ćwiczeñ zajmuje zaledwie około 0,6 m2. Forma konstruktora pozwala wydłużyć każdą drabinkę, a także uzupełnić w najróżniejsze akcesoria gimnastyczne: lina, koła gimnastyczne, trapez, drabinka linowa, pajęczyna, wężołaz, huśtawka dziecięca, worek bokserski, uchwyty wspinaczkowe, poręcze podnoszone, system Multistep, ławka, podstawka pod gryfy, gumy treningowe Expander. Ciekawe akcesoria gimnastyczne dodatkowe drabinkę do ćwiczeñ nie pozwolą dzieciom się nudzić.
Drabinka gimnastyczna w domu to sporo korzyści dla każdego członka rodziny: rozwija koordynację ruchową dzieci, przygotowuje ich do lekcji W-F, uniemożliwia wadom postawy, pomaga rozwijać talenty akrobatyczne, skutecznie zwalcza nudę, zastępuje plac zabaw w deszczowe dni, wykształca korzystne nawyki, poprawia kondycję dorosłych, jest dla wszystkich członków rodziny, zachęca do świczeñ i sportu, pomaga rozładować energię, pobudza wyobra¼nię dziecka.
INSTRUKCJA montażu DRABINKI GIMNASTYCZNEJ
PRZYKŁADY ĆWICZEŃ NA DRABINCE GIMNASTYCZNEJ