Klarstein Zap Dry, suszarka do prania, 50 l, dotykowy panel obsługi, wyświetlacz LED, 820 W, biały/czarny promocja 2019

Cena829.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Klarstein
Kategoria:Pozostałe dom i ogród

Opis

Zap Dry marki Klarstein to suszarka do prania, która zmieści się wszędzie i wysuszy pranie szybko i efektywnie. Kompaktowa i wąska suszarka do prania o postępowej stylistyce nie ma żadnych skomplikowanych elementów obsługi i intuicyjny dotykowy panel obsługi.

Do wyboru są trzy najróżniejsze programy do najróżniejszych tworzyw, czas suszenia można w razie potrzeby wydłużyć. Obsługa nie może być prostsza: starczy wybrać program, odczekać, aż na wyświetlaczu pojawi się czas i gotowe.

Bęben zawiera do 50 kg prania, które jest utrzymywane w prosty sposób na swym miejscu wewnątrz przez sześć możliwości zamocowania dzięki konstrukcji UniqueDry. W ten sposób ubranie suszy się wyjątkowo szybko, produktywnie i bez zagnieceń przy mocy 820 W.

Po zakończeniu pracy suszarkę do prania można w razie potrzeby w prosty sposób wyczyścić dzięki jej bębnowi ze stali szlachetnej i gustownej pokrywie ze szkła bezpiecznego. Perfekcyjna do minimalnych gospodarstw domowych: dzięki swoim kompaktowym wymiarom zmieści się nawet w naprawdę niewiele znaczącym mieszkaniu.

Suszarka do prania Zap Dry firmy Klarstein: sprawna i energooszczędna, prosta w obsłudze i kompaktowa. Prosimy zabrać pod uwagę, iż nie należy wkładać do urządzenia odzieży w całości mokrej. Za normalnych okoliczności woda w suszarce do prania nie powinna się zbierać, a w sytuacji przeciążenia będzie się zbierać na dnie pralki.

W takim przypadku nadmiar wody należy wytrzeć suchą szmatką.