Praca zbiorowa Boże ciało dvd (płyta dvd) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Praca zbiorowa Boże ciało dvd (płyta dvd) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.44 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Boże ciało dvd (płyta dvd)
25.44
InBook.pl
Boże Ciało - film DVD
39.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Pozostałe filmy
Nośnik DVD

Opis

Obsypany nagrodami na festiwalu filmowym w Gdyni 2019 (w tym za najkorzystniejszą reżyserię i scenariusz) polski kandydat do Oscara w reżyserii Jana Komasy („Sala samobójców", „Miasto 44"), którego w kinach zobaczyło blisko 1,5 miliona widzów!

„Boże Ciało" to inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza i pełnić posługę kapłańską w minimalnym miasteczku. Od początku metody ewangelizacji „fałszywego duchownego" budzą kontrowersje. A sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy w miejscowości pojawia się jego dawny kolega z poprawczaka.

Film Jana Komasy to nieszablonowy projekt w polskim i europejskim kinie – odważna produkcja ocierająca się o tematy tabu, dotykająca kwestii społecznych podziałów i nieprzystępnej duchowości młodych ludzi.

„oszałamiający. Potężny. Zasłużenie nominowany do Oscara…" – Peter Debruge, Variety

„Boże ciało – to jest po prostu film perfekcyjny pod każdym względem. Dzieło skończone, spójne, znakomite. Bartosz Bielenia, Eliza Rycembel, Aleksandra konieczna - są doskonali. Oto polskie kino, a zrobione bez nadęcia, bez udawania, prawdziwe, mocne i co teraz szczególnie ważne- czytelne na całym świecie." – Karolina Korwin-Piotrowska, natemat.pl

„Inteligentny i prowokujący film, który na przemian oczarowuje i niepokoi (…). (…) w pełni zasługuje na swoje miejsce na światowej scenie." – Jennie Kermode, eyeforfilm.co.uk

Wydanie mieści audiodeskrypcję, a także napisy polskie dla osób niesłyszących.