Kobiety mafii 2 (blu-ray) marki Patryk vega promocja 2023

Cena39.79
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Patryk Vega
Kategoria:Pozostałe filmy
Nośnik Blu-Ray

Opis

Przemyt narkotyków, porwania i zabójstwa, kradzież luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli? wszystko to w kontynuacji jednego z najistotniej kasowych hitów!?Kobiety mafii 2? w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się jednocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju.Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największego przemytu w dziejach kraju - tony kolumbijskiej kokainy.

Kiedy towar znika, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie Mata (Piotr Adamczyk)? mafioso, który od dawna pragnie umocnić się swą pozycję w półświatku.

W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Wystarczy jednak?chwila?, by z dnia na dzień stała się?mafijną celebrytką?. Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa zaś burzliwy romans z Amirem? bojownikiem państwa islamskiego.

Kiedy pan ginie w akcji z udziałem GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan?