TAJEMNICA OBJAWIENIA - film DVD (5906190326065) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TAJEMNICA OBJAWIENIA - film DVD (5906190326065) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Tajemnica objawienia dvd
19.49
InBook.pl
TAJEMNICA OBJAWIENIA - film DVD
27.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Pozostałe filmy
Nośnik DVD

Opis

Reporterskie śledztwo, objawienie religijne i zagadka, której rozwiązanie wykracza daleko poza doczesność. Wszystko to w najnowszym, poruszającym filmie zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji Xaviera Giannoliego.Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety uzyskuje enigmatyczny telefon z Watykanu.

Wynika z niego, że w małym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, iż przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się prędko i powodują, iż na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów.

Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, posiadającej rzucić nowe światło na zdumiewające wydarzenia.Tajemnica objawienia to thriller psychologiczny.

Historia o wierze i jej poszukiwaniach Barbara Hollender, Rzeczpospolita.