Rafael Teraz i w godzinę śmierci - promocja 2023

Cena29.67
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:RAFAEL
Kategoria:Pozostałe filmy

Opis

Czy prawdą jest, że równo sto lat temu w Fatimie Maryja, nakłaniając do odmawiania różańca, podarowała światu najlepszą broń w walce ze złem?

Na zdjęciu młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej pozostał ciężko ranny. Cierpi, lecz jest spokojny. W zaciśniętej pięści, brudnej od krwi i ziemi unosi różaniec Autorka tego ujęcia zginie w Afganistanie trzy lata później

Historia tej fotografii staje się inspiracją dla dwóch polskich filmowców: Mariusza Pilisa i Dariusza Walusiaka, do wyruszenia w wielomiesięczną podróż z kamerą przez cztery kontynenty, żeby przekonać się, czy naprawdę – jak twierdzą katolicy – modlitwa różańcowa może zmieniać bieg historii.

Czy to prawda, iż to krucjata różańcowa spowodowała, iż z Austrii wycofały się wojska sowieckie, a modlitwa różańcowa setek tysięcy demonstrantów spowodowała upadek Ferdynanda Marcosa na Filipinach? Czy sprawdza się mistyczna wizja nigeryjskiego biskupa, iż Boko Haram w jego kraju zostanie pokonane dzięki modlitwie różańcowej?Czy milion białych różańców przywróci wnętrze na Ukrainie?

duża epicka opowieść o sile różańca, splecionych z nim losach świata i losach pojedynczych ludzi, którym codziennie towarzyszy pogardzana i wykpiwana przez wielu modlitwa –modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe

ISBN: 9788375699968
Kod paskowy: 9788375699968
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 26992
Miejscowość: Kraków
Oprawa: Digipack
Format: 14.0x19.0cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.09
Dział/Kategorie: Filmy / dokumentalne
Nośnik/Format: DVD Video
Czas trwania: 1:30:00
Języki: polski
Grupa towarowa: DVD
Uwagi: DVD5
PAL