ARK: Survival Ascended (XSX) promocja 2024

Cena194.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:PLAION
Kategoria:Pozostałe gry do konsoli

Opis

ARK został przeprojektowany od podstaw, wkraczając w nową generację gier video dzięki Unreal Engine 5! Stwórz plemię, oswajaj i hoduj setki unikalnych dinozaurów i pierwotnych stworzeń, eksploruj, tworzyj, buduj i wywalcz swoją drogę na szczyt łańcucha pokarmowego. Twój nowy świat czeka!

parametry GRY:

  • Kompletna rekonstrukcja i przeprojektowanie światów ARK z zastosowaniem najnowszej technologii gier wideo, Unreal Engine 5, z użyciem progresywnych funkcji graficznych.
  • zaawansowana nowa fizyka, w tym dynamiczna woda i w pełni interaktywne fizyczne liście. Wykryj wroga skradającego się po trawie, która porusza się i kołysze w odpowiedzi na jego występowanie. Zburz budynek i sprawdź, jak realistycznie się rozpada na kawałki, wchodzące w interakcję z okoliczną trawą i wodą.
  • Dostęp do wszystkich światów ARK: uzyskaj dostęp do Spalonej Ziemi, Aberracji, Wymierania, ARK Genesis Części 1, ARK Genesis Części 2 i nie tylko. Wyspa jest już przystępna, a kolejne światy z powiększenia będą dodawane bez dodatkowych kosztów.
  • rewolucyjne doświadczenie przetrwania powraca: zaprojektuj swojego Ocalałego, stwórz plemię, a także oswajaj, trenuj, hoduj i ujeżdżaj dinozaury w żywym ekosystemie. Buduj konstrukcje, uprawiaj rośliny, dostosowuj projekty wizualne i kontynuuj eksplorację, a także odkrywanie prawdziwej natury Wyspy i światów poza nią.
  • Jakość życia: zmiany w każdym obszarze: przeprojektowane interfejsy użytkownika, dynamiczna nawigacja umożliwiająca inteligentne odnajdywanie ścieżek stworzeń, tryb fotograficzny, nowa kamera, mapa i system śledzenia, świeże struktury i przedmioty, świeże stworzenia i mnóstwo więcej.
  • Modowanie na wielu platformach: pobieraj i graj w nową zawartość wyprodukowaną przez graczy, w tym nowe mapy, stworzenia, przedmioty i tryby gry, wszystko w nowej, przeznaczonej przeglądarce modów bezpośrednio w grze!
  • Międzyplatformowy tryb wieloosobowy: stwórz swoje internetowe plemię na różnych platformach do gier, współpracując, by przetrwać i prosperować w ARK!