Gra Nintendo Switch Lego Jurassic World Ver2 (5051895415115) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gra Nintendo Switch Lego Jurassic World Ver2 (5051895415115) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
LEGO: Jurassic World Gra NINTENDO SWITCH
99.99
Avans.pl
LEGO: Jurassic World Gra NINTENDO SWITCH
99.99
Media Expert

Parametry

Producent:Cenega
Kategoria:Pozostałe gry i konsole

Opis

Gra Nintendo Switch Lego Jurassic World Ver2Stworzona poprzez studio TT Games i opublikowana przez Warner Bros. Interactive Entertainment, gra LEGO Jurassic World, oryginalnie wydana w 2015 roku, posiada ponad dwie dekady niesamowitych przygód z filmów Universal Pictures i Amblin Entertainment.

Opowiedziane w formie LEGO ze znanym humorem TT Games, zapierające dech w piersiach niezapomniane sceny z Jurassic Park, The Lost World: Jurassic Park, Jurassic Park III i Jurassic World, pozwolą fanom przeżyć ważne momenty kolekcji i dadzą im możliwość eksploracji ogromnych wysp Isla Nublar i Isla Sorna.Jesteśmy szczęśliwi, mogąc podarować niesamowite przygody w LEGO Jurassic World nowej generacji graczy na Nintendo Switch, powiedział Jonathan Smith, szef produkcji i dyrektor strategiczny w TT Games.

Młodzi i młodzi duchem pokochają doświadczenie magii znanej z filmów widziane przez soczewkę LEGO w domu i w drodze.Gracze wcielą się w role bohaterów znanych z filmów, takich jak Dr Ian Malcolm, Dr Henry Wu, Claire Dearing, Owen Grady i inni, poprzez 20 fabularnych stopni podczas misji zbierania cennego bursztynu zawierającego DNA dinozaurów.

Gracze będą mogli użyć skatalogowane DNA, by stworzyć zupełnie nowe dinozaury przez miksowanie i dopasowywanie kolorów, części ciała i umiejętności. Będą mogli też wcielić się w LEGO dinozaury i grać jako ogromne jaszczury!liczba graczy: DLC w zestawie: Akcesoria w pakiecie: kryteria sprzętowe: Konsola Nintendo SwitchVideo:...