KOCH Gra Xone Stellaris Console Edition promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem KOCH Gra Xone Stellaris Console Edition oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 208.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Stellaris: Console Edition Gra xbox one KOCH MEDIA
208.00
MediaMarkt.pl
Stellaris Console Edition Xbox One / Xbox Series X
209.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:KOCH
Kategoria:Pozostałe gry i konsole

Opis

OPIS GRY:
Paradox Development Studio udowadnia, że złożone strategie mają swoje miejsce na konsolach! Stellaris: Console Edition to rozbudowana mechanika, ogromna dostatek kosmicznych ras i dużo rewelacyjnych historii opowiedzianych przy pomocy mechanizmów rozgrywki. Trudna polityka, społeczeństwo i nauka, a do tego zaimplementowane komfortowo sterowane kontrolerem.

atrybuty GRY:

  • Skala całego wszechświata, proceduralnie generowane galaktyki, a w nich niezliczone planety do eksploracji.
  • bogactwo dzikich, dziwnych i groźnych ras kosmicznych, które mogą stać się niezrównanymi partnerami w handlu albo wrogimi najeźdźcami.
  • Strategiczne podejście do działań wojennych i zarządzania zasobami, wszystko aby twoje imperium przetrwało i się rozwijało.
  • Eksploracja kosmicznych anomalii i odkrycia naukowe wszystko w służbie twojej rasy!
  • Zarządzanie i kontrolowanie swoje go kosmicznego mocarstwa za pomocą manipulowania tradycją, zasadami, frakcjami i masą innych czynników.