Kontroler bezprzewodowy Microsoft Xbox Elite v2 Core White do konsoli Xbox One promocja 2023

Cena559.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Pozostałe gry i konsole

Opis

Bezprzewodowy kontroler Xbox Elite Series 2

Zaprojektowany, by sprostać najważniejszym potrzebom współczesnych graczy. Gromadzi części, których Ci potrzeba, by w grze dać z siebie wszystko, co najlepsze. Przystosuj swój bezprzewodowy kontroler Xbox Elite Series 2 przy pomocy trafnej konfiguracji i składników, by uwolnić fachową precyzję, wykorzystując pełny pakiet składników. Powiększ celność dzięki nowym drążkom z regulowanym oporem ruchu, strzelaj szybciej dzięki krótszym blokadom spustów i nie strać celu z oczu dzięki stabilnemu, pokrytemu gumą uchwytowi. 


Zoptymalizowany z myślą o Tobie

Poznaj nieograniczone możliwości personalizacji z wyjątkowymi opcjami mapowania przycisków w aplikacji do akcesoriów Xbox. Zapisz na kontrolerze choćby 3 spersonalizowane profile i 1 profil domyślny i przechodź pomiędzy nimi na bieżąco za pomocą przełącznika.


Zaprojektowany do dłuższych rozgrywek

Zostań w grze dzięki akumulatorowi gwarantującemu choćby 40 godzin pracy i ulepszonym elementom, które zostały wyprodukowane z myślą o długim działaniu.


Przełączaj się między urządzeniami

Użyj adaptera bezprzewodowego Xbox, technice Bluetooth albo załączonego kabla USB-C, żeby grać na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, komputerach z systemem Windows i urządzeniach przenośnych.